Artelier


Program z poprzednich lat

Program festiwalu 2010

  1. 26 marzec 2010
    Koncert promujący: Młodzi Wirtuozi

    Miejsce: Szczecin, 13 Muz
    godzina: 18:00

    Najzdolniejsi uczniowie OSM II stopnia w Szczecinie.

    Program: J.S. Bach, H. Wieniawski, S. Prokofiev.  




     

  2. 18 kwiecień 2010
    Koncert promujący: Quatroporte Quartet

    Miejsce: Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich, sala im. Anny Jagiellonki
    godzina: 18:00

    Quatroporte Quartet

    Łukasz Nazarczuk - barokowe skrzypce
    Olga Musiał-Kurzawska - flet traverso
    Łukasz Kurzawski - wiolonczela barokowa
    Dagmara Kapczyńska - klawesyn

    Program: Śladami Chopina.

  3. 15 maj 2010
    Koncert promujący: Fresco Piano Duo

    Miejsce: Filharmonia Szczecińska im. Mieczysława Karłowicza
    godzina: 18:00

    Fresco Piano Duo

    Renata Kłosowska - fortepian
    Mariusz Kustra - fortepian

    Program: W. A. Mozart, F. Chopin, W. Lutosławski.

  4. 6 czerwiec 2010
    Koncert Inauguracyjny

    Miejsce: Port Szczecin
    godzina: 20:00

    Konstanty Andrzej Kulka - skrzypce

    Andrzej Gębski - skrzypce

    Andrzej Wróbel - wiolonczela

    Program: K. Lipiński.

     
  5. 12 czerwiec 2010
    Paganini Show

    Miejsce: Szczecin, Willa Lentza
    godzina: 20:00

    Janusz Wawrowski - skrzypce
    Marcin Zdunik - wiolonczela
    Maciej Walczak - wizualizacje

    Program: N. Paganini.

  6. 19 czerwiec 2010
    Essential Duo

    Miejsce: Szczecin, Willa Lentza
    godzina: 20:00

    Gustaw Ciężarek - skrzypce
    Soyeon Lim - fortepian

    Program: F. Chopin, H. Wieniawski, W. Żeleński.




     

  7. 26 czerwiec 2010
    Małgorzata Pańko oraz Synaxis Quartet

    Miejsce: Szczecin, Willa Lentza
    godzina: 20:00

    Małgorzata Pańko - mezzosopran

    Synaxis Quartet:
    Stanisław Dziąg - skrzypce
    Piotr Kaniuga - skrzypce
    Igor Kabalewski - altówka
    Wojciech Sławiński - wiolonczela

    Program: F. Chopin, R. Schuman, F. Mendelssohn.

  8. 27 czerwiec 2010
    Koncert Finałowy

    Miejsce: Port Szczecin
    godzina: 20:00

    Soyeon Lim - fortepian

    Grzegorz Berniak - dyrygent
    Międzynarodowa Młodzieżowa Orkiestra Kameralna ARTELIER

    Program: F. Chopin, A. Kościów, E. Grieg.

  • Donatorzy
  • Partnerzy