Artelier


Organizator


Gustaw Ciężarek Dyrektor Festiwalu

Magister sztuki, skrzypek, propagator muzyki kameralnej.Gustaw Ciężarek

Laureat II miejsca, oraz zdobywca nagrody specjalnej na Międzynarodowym Konkursie Współczesnej Muzyki Kameralnej w Krakowie (2008); laureat nagrody Grand Prix międzynarodowego konkursu "Zapomniana muzyka polska" organizowanego przez wydawnictwo Acte Prealable (2009); wielokrotny stypendysta Prezydenta Miasta Szczecina oraz Towarzystwa Przyjaciół Szczecina; nominowany do nagrody artystycznej miasta Szczecina (2009).
 Iwona Jeżewska-Ciężarek Koordynator Festiwalu

Iwona Ciężarek
Szczecinianka z urodzenia, wielbicielka sztuk artystycznych.

Łukasz Nazarczuk Asystent Koordynatora

     Urodził się w 1982 roku w Szczecinie, gdzie ukończył liceum muzyczne w klasie skrzypiec prof. Władimira Ivanciwa.Od roku 1999 corocznie uczestniczył w mistrzowskich kursach muzycznych. Między innymi u Vadima Brockiego, Mariny Jaszfili, Krzysztofa Jakowicza Bartosza Bryły i Roberta Szredera. Koncertował jako solista z polsko-niemiecką orkiestrą Pomerania pod batutą Wolfganga Shpitza. Był również trzykrotnym laureatem pierwszej nagrody szczecińskiego konkursu kompozytorskiego. W 2008 roku ukończył Akademie Muzyczną im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, pod kierunkiem profesora Michała Grabarczyka. Był członkiem wielu zespołów kameralnych z którymi występował w Polsce i za granicą. Jest współtwórcą wielu nagrań fonograficznych muzyki kameralnej. W 2009 roku ukończył mistrzowskie studia podyplomowe, o specjalizacji skrzypce barokowe, w Akademii Muzycznej w Poznaniu pod kierunkiem Mikołaja Zgółki. Działalność koncertową łączy z pracą pedagogiczną w szkole muzycznej.
Soyeon Lim Organizator


     Magister sztuki, pianistka, korepetytorka, pedagog. Absolwentka Keimyeung University w Daegu (korea południowa) oraz Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Laureatka II miejsca oraz nagrody specjalnej na Międzynarodowym Konkursie Współczesnej Muzyki Kameralnej w Krakowie (2008), laureatka nagrody Grand Prix na międzynarodowym konkursie "Zapomniana muzyka polska" organizowanego przez wydawnictwo Acte Prealable (2009), pianistka korepetytorka na Międzynarodowych Kursach Muzycznych w Łańcucie (2009). 


 

Wojciech Sławiński Organizator

      Kompozytor, wiolonczelista i producent muzyczny. Założyciel firmy Synaxis Music. Tworzył muzykę dla kampanii promującej polską naukę „Spring in to Science " . Nagrywał na potrzeby takich programów jak „Dancing with the Stars" oraz „Super Starcie." Jest członkiem orkiestry Tomka Szymusia . Współpracował również z Krzesimirem Dębskim.
W latach 2003 - 2006 był członkiem UBS Verbier festival orchestra, której szefem był wówczas James Levine. Orkiestra koncertowała po całym świecie z najwybitniejszymi dyrygentami i solistami takimi jak Lang Lang, Mischa Maisky, Joshua Bell, Martha Argerich czy Valery Gergiev.
Na co dzień pracuje w orkiestrze Teatru Wielkiego -Opery Narodowej oraz w swoim studio Synaxis Music.

Piotr Szlingiert Organizator

     Grafik komputerowy, od 2011 prowadzi studio graficzne Artea. Jako specjalista od reklamy tworzy dla takich marek jak m.in. Davidoff, Nivea, Goplana, Okocim, Paradyż. 
 Tomasz Grygier  Oświetlenie i technika 
 

     Tomek "Gryga" Grygier - lat 36. Od 8miu lat technik Teatru Kana. Lubi motocykle i dobry żart. Zabezpiecza od strony technicznej 99% wydarzen teatru. Jest wszędzie i nigdzie. Specjalista od dzialań artystycznych w plenerze. Liczba wykonanych eventów idzie w setki, ale po co sie chwalić. Nie jest elektrykiem od wysokich napięć, ale lampki choinkowe nie mają przed nim tajemnic. Fachowiec, żonaty, syn Gustaw.

 

  • Donatorzy
  • Partnerzy